Alçı ve Sıva Kurutma Hizmeti

Alçı ve Sıva Kurutma Hizmeti

Alçı ve sıva kurutma hizmeti veren nem kurutma firması olarak profesyonel nem alma kurutma cihazı ile inşaatlarınızda, mekanlarınızda nem ve rutubet gibi sorunlara son veriyoruz.

Tadilatlarınızda ve restorasyon çalışmalarınızda uyguladığınız sıvanın kurutulmasını ve binanızın daha sağlıklı bir şekilde ayakta kalmasını sağlamaktayız.

Sıva kurutma hizmeti verdiğimiz lokasyonlarda cihazlarımızı kısa süreli ya da dönemsel olarak yapacağınız çalışmalar için kiralayabileceğiniz gibi isterseniz uzun süreli veya farklı yerlerde yapacağınız çalışmalar için satın da alabilirsiniz.

Bu aşamanın sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yapılmaması binanın ilerleyen zamanlarda sıklıkla nemlenme sorunu ile karşılaşmasına sebep olacağından istenmeyen durumlar ve istenmeyen maddi külfetler ile karşılaşılmak durumunda kalınabilmektedir.

Bu sebeple sıva kurutma işlemi sıva uygulamasının hemen ardından hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

Bu işlemi hem hızlı hem de sağlıklı bir şekilde yapabilecek olan sıva kurutma cihazıdır.

Cihazımız teknik özellikleri gereği her türlü kurutma işleminde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve zorlu çalışma koşullarına dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Cihaz uzun süre ara vermeden çalışabilmekte ve bu çalışmayı gerçekleştirirken herhangi bir performans düşüklüğü yaşamamaktadır.

Cihazı geniş alanlarda farklı yerlerde kullanabilmek ya da yüksek alanlarda kullanabilmek için taşımak tekerlekleri sayesinde son derece basit ve kolaydır

Alçı kurutma hizmeti veren firmamızdan temin etmek istediğiniz kurutma cihazlarını nerede kullanacağınızı ve adresinizi bize ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa süre içerisinde yetkili personellerimiz alanınıza uygun cihazı adresinize kadar getirmektedir.

Cihaz teslimi sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği uygulamalı olarak anlatılmakta ve cihazın kullanımı için gerekebilecek tüm aparatlar teslim sırasında tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Ayrıca cihaz teslimi sırasında cihazdan maksimum verimi alabilmeniz için teknik personellerimiz tarafından küçük ipuçları da verilmektedir.

Alçı ve sıva kurutma hizmeti verirken elimizdeki marka cihazlar ile kısa sürede gerek yaş olan sıvanızı gerekse de yanlış kurutmadan kaynaklı olabilecek nem almış sıvanızı kurutabilmektedir.

Bu işlemden sonra kurutulan sıva tamamen yerinden kaldırılmalı ve yeniden sıva uygulaması yapılarak hızlı ve kontrollü bir şekilde sıva kurutma cihazı ile kurutulmalıdır.

Alçı kurutma cihazı yaşam alanlarında yaşamı etkilemeyecek şekilde sessizlikte çalışmakta ve yaşam alanlarında en ufak bir rahatsızlık yaşatmamaktadır.

Ayrıca son derece estetik görüntüsü sayesinde her türlü ortamda kullanılabilmekte ve göze hoş gelecek bir tasarımda üretilmiştir.

Firmamız gerek cihazları gerekse de müşteri memnuniyeti ile diğer sıva kurutma firmalarından farkını hem cihaz tesliminde hem de cihaz teslimi sonrasında yaşayabileceğiniz problemlerde göstermekte ve sorununuza kesin çözüm bulmaktadır.

Nem cihazı ile kurutulan bir sıva ilerleyen zamanlarda dış veya iç etkenlerden etkilenmeyecek ve sıva üzerine kullanılan malzemeler sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilecektir.

Sıva kurutma firması olarak İstanbul ve ilçelerinde faaliyet göstermekte olup, İstanbul her ilçesine mümkün olan en kısa sürede cihazımızı teslim etmekte ve sizi yaş sıva sorunundan kurtarmaktayız.

Çünkü biliyoruz ki yaş bir sıva tüm inşaatın çalışmasını etkilemekte ve inşaatın geç tamamlanmasına sebep olmaktadır.

Alçı ve sıva kurutma hizmeti olarak cihazlarımızı kullandığınız zaman kazançlarınız hem nakdi hem de vakti olacağından ekstra maliyet ve ekstra zaman kayıpları ile karşılaşma olasılığınız en az indirilecektir.

#alçıvesıvakurutmahizmeti #alçıkurutmahizmeti #sıvakurutmahizmeti #alçıkurutma #sıvakurutma