Mazotlu Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar

Mazotlu ısıtıcılar özellikle elektrik enerjisinin taşınmasının mümkün olmadığı yani sera veya tarla ve diğer ambar alanlarında kullanım için oldukça uygundur.

Trotec mazotlu ısıtıcılar özellikle tarım sektöründe oldukça sık tercih edilmektedir. Hem kullanım kolaylığı hem de mazotlu çalışması ile elektriğin olmadığı alanlarda sizlere profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Isınma verimi olarak ebat büyüklüğünün sizleri yanıltmaması gerektiğini belirterek ayrıca diğer rakiplerine oranla trotec mazotlu ısıtıcıların oldukça yüksek bir verim sunduğunu da belirtmek isteriz.

Mazotlu ısıtıcıların sizlere sunduğu en önemli kullanım kolaylığından birisi de sadece düz zeminler üzerinde değil aynı zamanda engebeli arazilerde de veriminden herhangi bir düşüklük yaşamadan ısıtma işlemini gerçekleştirmesidir.

Elektrik enerjisi tüketimine bakarak ürün seçimi yaptığınız ısıtıcılara göre mazotlu ısıtıcı seçerken de dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerinden birisi de saatte ne kadarlık bir mazot tüketimi yaptığıdır.

Ayrıca bu mazot tüketimin yanında harcadığı mazota göre ne kadarlık bir ısı verdiğidir.

Mazotlu ısıtıcıların tasarım aşamasında mazot tüketimin ek olarak kolaylıkla yapılabilmesi için tankının en dışta olması ve tank kapağının kolaylıkla açılmasının yanı sıra yine otomatik olarak kolaylıkla kapatılması dışarıya herhangi bir mazot sızması da engellenmektedir.

Gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında en önemli etkenlerden birisi de ısıya dayalı olarak motor bölmesi ile yakıt dolum tankının özel güvenlik sistemlerine sahip olması kullanım sırasında rahatlıkla ısıtıcı kullanmanızı sağlamaktadır.

Isımak mazotlu ısıtıcılar 25 ile 50 metreye kadarlık alanlar için ısıtmaya uygun bir verim sağlayabilmektedir. Ayrıca istemeniz dâhilinde gerekli ısı ölçümlerini yapmak için ısıölçer cihazlarımızı da mazotlu ısıtıcıların yanında temin edebilirsiniz.

Mazotlu ısıtıcıların dolum tankının dışarıdan da görülebilmesi ayrıca ne kadarlık bir mazot seviyesinde olduğunu da kolaylıkla takip edebilmeniz açısından oldukça önemlidir.

Nemtek mazotlu ısıtıcılar içerisinde en çok tercih edilen ürün çeşitlerimiz arasında ıds serisi bulunmaktadır.

Etrafa verdikleri ısı derecelerine göre güçleri ayrılan ıds serisi mazotlu ısıtıcılar arasında seçim yaparken ısıtmak istediğiniz alanın ebadı hakkında bizleri de bilgilendirmeniz doğru ürünü seçmeniz açısından önemlidir.

Mazotlu ısıtıcılar almadan önce harcadıkları mazota göre nasıl bir ısı verdiklerini araştırmalısınız. Bu açıdan trotec ısıtıcılar daha az maliyet ile daha yüksek verimli ısı elde etmeyi başarmaktadırlar.

Açık alanlarda kullanım için uygun olan mazotlu ısıtıcıların dışarıdan gelebilecek darbelere veya kir ve toz parçacıklarına karşı özel olarak korumalı gövdesinin bulunması zorlu iş sahalarında bile kullanımınız için uygun olduğunun bir göstergesidir.

Kolaylıkla taşınabilmesi ve istenilen zemin üzerinde monte edilerek çalışmasına devam ettirilmesi de her alanda kullanım için tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birisidir.

Mazotlu ısıtıcı alırken ek olarak kullanılabilecek malzemelerden ve parçalardan da bizleri bilgilendirerek faydalanabilirsiniz.

Ek parça olarak mesela uzatma hortumları veya ısı sayacını temin edebilirsiniz. Genellikle mazotlu ısıtıcılarda baca borularının oldukça sık olarak ek parça niteliğinde temin edildiğini de belirtmek isteriz.

Özellikle kapalı alanlardaki kullanım için ek olarak baca borusunu kullanmanızın sağlık açısında daha verimli bir kullanım sunacaktır.

Mazotlu ısıtıcıların çalışma esnasında en az gürültüyü çıkarması için özel olarak üretildiğini ve diğer mazotlu ısıtıcılara oranla trotec mazotlu ısıtıcıların en az ses seviyesi ile çalıştığını söyleyebiliriz.

Mazotlu ısıtıcılar kiralama firması olarak kiralık veya satılık olarak temin ettiğiniz ürünlerimize ek olarak istediğiniz üzere parçalarımızı da fiyatlara ek olarak sizlere temin etmekteyiz.

Yangın veya kıvılcımlar gibi cihazın çalışırken meydana gelebilecek herhangi bir olası durumlarda kendiliğinde kendisini kapatmasının yanı sıra buna engel olabilecek şekilde de gövdesinin güvenliği sağlanmıştır.

Tüm ısımak mazotlu ısıtıcılar ve diğer ısıtıcı çeşitlerimizi kiralamak ve satın almak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

#mazotluısıtıcılar #trotecmazotluısıtıcılar #ısımakmazotluısıtıcılar #nemtekmazotluısıtıcılar