Sıva Nem Alma Cihazı

Sıva Nem Alma Cihazı

Sıva nem alma cihazı kiralama ve satışını yapmakta olan firmamız sıva nem alma kurutma işlemlerinizi kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleştirmek için hizmetinizdedir.

Sıva nem alma makinası Türk kalitesi ile üretilmiş olduğundan dolayı üretim safhasında genelde güvenliği ve estetiği esas almış gibi görüyor olsa da cihazın performansı da en az güvenlik ve estetik kadar üst düzeydedir.

Sıva alma işlemlerinde önemli olan hızlılık ve kontrollülük olduğundan dolayı bu iki olguyu aynı anda verebilecek cihazların kullanımına daha çok rağbet edilmektedir.

Kurutma cihazı hem hızlılık hem de kontrollülük bakımından tam da istenen performansta olup, hiç durmadan ve ara vermeden çalışabilme özelliği ile oldukça dikkat çekmektedir.

100 metreye kadar üfleme özelliğine sahip olan cihaz, özellikle geniş alanlarda uygulanan sıva kurutma işlemlerinde sıklıkla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Kullanımlar sırasında oldukça memnun kalınan ve beklenenden daha yüksek kalitede bir hizmet sağlayan Nemtek cihazı özellikle yeni yapılan inşaatlarda teslim sürelerini oldukça kısaltmaktadır.

Cihazın bir başka özelliği ise alanının tamamını aynı anda ve aynı performans ile kurutabilmesidir. Bu şekilde bir kurutma ilerleyen zamanlarda binanın nemlenme olayı ile karşılaşmamasını sağlayacak ve sıvanın üzerine yapılacak olan diğer uygulamaların beton ile bütünleşmesini kolaylaştıracaktır.

Sıva nem alma cihazı kiralama firması olarak dönemsel çalışmalarınızda kullanabilmeniz için cihazı tarafımızdan kiralayabilirsiniz.

Cihazımızı kiralayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve cihazı nasıl ve ne kadar büyüklükte bir alanda kullanacağınızı söyledikten sonra adres bilgilerinizi bizimle paylaşmaktadır.

Cihaz tarafımızdan adresinize kadar teslim edilmekte ve cihazın kullanımı teslim sırasında firma personellerimiz tarafından sizlere uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Ayrıca cihazın kullanımı sırasında gerekli olabilecek diğer materyaller ve bu materyallerin kullanımı hakkında personellerimiz siz değerli müşterilerimizi bilgilendireceklerdir.

Cihazımız kolay taşınabilirliği sayesinde farklı alanlarda ve yüksek çalışma alanlarında rahatlıkla insan gücünden faydalanarak tekerlekleri üzerinde taşınabilmektedir. Bu sayede cihazı istediğiniz alanda kullanım kolaylığına da ulaşmış olmaktasınız.

Sıva nem alma cihazı aynı zamanda çevresini kesinlikle ne görsel olarak ne de işitsel olarak rahatsız etmemektedir.

Görsel olarak çok estetik bir cihaz olan Nemtek nem alma cihazı işitsel olarak da son derece sessiz çalışmakta ve sadece işini yapmaktadır.

Sıva nemi alma konusunda da oldukça usta olan bu cihaz özellikle inşaat ve restorasyon çalışmalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Sıva neminin oluşması aslında birkaç etkenin bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir.

Bu etkenlerin ilki sıvanın ilk yapım esnasında sağlıklı bir şekilde kurutulmaması ve üzerine uygulanan diğer uygulamalardan sonra sıvanın yapısal olarak bozulması ve bu bozulmayı diğer malzemelere sirayet ettirip malzemelerinde deforme olmasından meydana gelmektedir.

İkinci bir etken olarak ise sıva kendi kendine kurutulmaya bırakılmakta ve kuruması için uzun süreler beklenmektedir.

Bu kuruma esnasında özellikle dış cepheler için oluşabilecek bir yağmurdan sonra sıvaların nem sorunu ile karşı karşıya kalması ve sıvanın bazı bölümlerinin aşırı kuru bazı bölümlerinin ise aşırı yaş olması sıvada dengesizliğe neden olmakta ve bu dengesizlik sonucu sıva kullanılamaz duruma gelmektedir. 

Bu tarz cihaz kullanımlarında sıva çok kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kurutulmakta aynı zamanda ilerleyen zamanlarda nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimali minimuma inmektedir.

Sıva nem alma makinesi kullanım kolaylığı sayesinde herkes tarafından kullanılabilmekte ve bir kez uygulamalı olarak cihazın kullanımının gösterilmesi yeterli olmaktadır.

Aynı zamanda cihaz üzerinde bulunan panel ile kullanıcısını neler yapması gerektiği konusunda da yönlendirmekte ve yardımcı olmaktadır.

Sıva nem alma cihazı kiralama firması olarak bizden kiralamasını yapacağınız cihazı kullanmaya başladıktan sonra yaşayacağınız her türlü problem ve arıza için firmamız ile irtibat geçebilir ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmakta olup, gerektiği durumlarda işinizin aksamaması ve bir an önce çözülmesi için arızayı kendi tesislerinde çözüme kavuşturmakta ve bu süre zarfından tarafınıza aynı performansı sergileyecek bir cihaz sağlamaktadır.

Sıva nem alma cihazı sıvalarınızı kurutmada ve kurutulmayan sıvalarınızda oluşan nemleri ortamdan uzaklaştırmada üstün yerli teknolojisi sayesinde kesin çözüm sunmaktadır.

#sıvanemalmacihazı #sıvanemalmamakinesi #sıvanemalmamakinası #sıvanemalma