Menu

Çalışma Bilgilerimiz

Tel 0530 959 93 30

Çalışma Saatleri 08:00 - 20:00

Çalışma Günleri Pzt - Cmt

Bilgi ve Fiyat İçin Bizi Arayın : 0530 959 93 30 Email- ile Bize Ulaşın : [email protected]

KURUMSAL / HAKKIMIZDA

NEM KURUTMA CİHAZI

Bizkimiz

2014 Yılında Kurulan Firmamız inşaat alanında Kurutma ve Isıtma olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle kurutma garantili işlere imza atmaktayız. kurutma öncesi yerinde keşif yapar uygunluk doğrultusunda nem kurutma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kurutma alanında hizmetlerimiz ise ; Nem Alma, Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton kurutma, İnşaat Kurutma, Parke Kurutma, Nem Alma Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma gibi bir çok alanda ve mekanda hertürlü ortamda kabus olan nemli alanlar sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır.

Isıtma alanında hizmetlerimiz ise ; Sera Isıtma, Atölye Isıtma, Şantiye Isıtma, Düğün Salonu Isıtma gibi bir çok alanda hem ısıtma hem ısımak ısıtıcı ile kurutma alanında ; Isıtıcı ile İnşaat Kurutma, Isıtıcı ile Yapı Kurutma, Isıtıcı ile Bina Kurutma, Isıtıcı ile Beton Kurutma ve tüm İnşaat alanlarında kullanılan mazotlu ve Elektrikli ısıtıcı cihazları kiralama hizmetimiz mevcut.

Türkiye'de birçok il ve ilçelerde hizmet veren firmamız özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve birçok ilde tam faliyetlerimize devam ederek sizlere hizmet ediyoruz.

Özellikle Cihaz Kiralama üzerine Elektrikli Isıtıcı ve Mazotlu Isıtıcı hizmeti veren firmamız isteğinizde Nem Alma Cihazı satışı ve desteği vermektedir.

Neler Yapıyoruz

NEMTEK'E Hoşgeldiniz 12 YILLIK TECRÜBEYE SAHİBİZ Nemtek İnşaat Kurutma ; Başta olmak üzere İstanbul da Merkez ve Şubesi olan firmamız. Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Adapazarı, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Yalova ve diğer il ve ilçelerine Nem Kurutma Cihazı ile Isıtma cihazları kiralama ve satışını yapmaktayız.


Misyonumuz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmaktayız.


Vizyonumuz

Son Teknolojiye Sahip Profesyonel Nem Alma Kurutma Cihazlarımızla Yaşam Alanlarınızdaki Nem, Rutubet, Küf Gibi İnsan Sağlığını son derecede etkileyen ve Eşyalarınıza zarar veren nemli ortamlardan sizi kurtarmak ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiyenin Vazgeçilmez Nem Alma Firması olarak ve Sloganımız ile bu yola devam ediyoruz.

"Nemtek Kurutmada Tek"

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ
100% Müşteri Memnuniyeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Aldığımız her işi sonuna kadar takip eder istenilen şekilde işi müşteriye zamanında teslim ederiz.

Güvenirlilik

Güvenirlilik

Her projeyi anlaşılan şartlar altında ve zamanında teslim etmekte olup gerekli tüm hassasiyeti gösteriyoruz.

Kaliteli Çalışma

Kaliteli Çalışma

Her proje bizim için çok önemlidir. iş sonuna kadar çok titiz ve gerekli şartlar altında işi tamamlayıp teslim ederiz.

Uzman Personel

Uzman Personel

Firma bünyemizde çalışan personel son derece bilgili ve işine sadık olup gerekli bilgi birikimine sahip bir şekilde yetiştirilmişlerdir.

Çalışma Güvenliği

Çalışma Güvenliği

Uzman saha personelimiz iş takibi esnasında gerekli güvenlik önlemeleri doğrultusunda tedbirli olarak çalışmaktadır.

Destek Hizmeti

Destek Hizmeti

7/24 nem kurutma destek hizmeti veren firmamız sizin sorunlarınızı en kısa sürede gerçekleştirmek için hazır durumdadır.

Nem Kurutma Hizmet Alanları