Isımak Elektrikli Beton Kurutma Cihazı

Isımak Elektrikli Beton Kurutma Cihazı

Isımak Elektrikli Beton Kurutma Cihazı ile inşaat alanlarında ihtiyaç duyulan nem, rutubet, küf gibi işlemlerinizi yapmak hem zahmetsiz hem daha kolay olmaktadır.

Elektrikli beton kurutma cihazı üfleme gücünün yüksek olmasından dolayı ıslak ya da nemli betonu normal bir ısıtıcı cihazdan en az 3 kat daha hızlı ve çok daha sağlıklı bir şekilde kurutabilmektedir.

Beton kurutma cihazı elektrikli olması sebebiyle elektriğin kullanıldığı her ortamda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihaz zorlu hava koşulları ve zorlu inşaat alanlarında güvenli bir şekilde çalıştırılabilmektedir.

Sınıfının en dayanıklı cihazları arasından yer alan Isımak kurutma cihazları sadece inşaat yapımında değil aynı zamanda tadilat ve yenileme çalışmaları ile sonradan nemlenme ve rutubet sorunu ile karşılaşmış olan betonlarda da kullanılabilir.

Beton kurutma akla gelindiğinde betonun dışının kuruması ile birlikte iç kısmının da kuruması gerekmektedir.

Eğer dış kısmı kurutulmuş ancak iç kısmı kurutulmadan betonun üzerine uygulanacak olan diğer materyaller işlevlerini kesinlikle yerine getiremeyecek ve zamanla beton üzerinde deformasyona uğrayarak hem kendilerine hem de betonun dış yüzeyine zarar vereceklerdir.

Bu sebeple beton kurutma işleminde muhakkak kurutma cihazından yararlanmak gerekmekte ve kurutma işlemi sabırla ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Sabır ve kontrolün olmadığı bir kurutma işlemi tüm bu emeklerin boşa gitmesi anlamına gelecektir.

Betonun ham maddesi ilk yapıldığında su olsa da ilerleyen zamanlarda su betonun en büyük düşmanı konumuna gelecek ve beton su ile karşılaştığı her an nemlenme ve nemlenmenin ileri safhası olan rutubetlenme ile karşı karşıya gelecektir.

Bu sebeple bina yapımları esnasında mutlak suretle kurutma cihazı kullanılmalı ve bina yapımı sırasında uygulanacak olan beton atımı işleminin hemen ardından atılan betonun kurutma işlemine geçilmelidir.

Isımak kurutma cihazı sadece inşaat, tadilat ve yenileme çalışmalarında değil aynı zamanda iç ve dış etkenlerden etkilenmiş olan yapılmış binalarda da oluşabilecek rutubet ve nem sorunlarınıza da çözüm bulmaktadır.

Yaşam alanı olarak kullanılan binalarda yağan yağmurlar ya da beton içerisinde bulunan su borularının patlaması sebebiyle ıslaklık ve nem oluşabilmektedir.

Bunun sebebi binanın yapılırken tam anlamıyla kurutulmaması, kullanılan yalıtım malzemesinin zamanla iyi kurutulmayan binalarda işlevlini yitirmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu şekilde bir nemlenme ve ıslaklık durumu hissedildiğinde kurutma işlemine geçilmeden önce sorununun kaynağını bulmak ve neden olan sorunu çözdükten sonra kurutma işlemini gerçekleştirmek gerekmektedir.

Kiralık elektrikli beton kurutma cihazı temini için firmamız ile irtibata geçtiğiniz de firmamız tarafından kurutma cihazı adresinize kadar teslim edilmektedir.

Teslim sırasında cihaz çalıştırılmakta ve uygulamalı olarak cihazın nasıl çalıştırılması gerektiği ve cihaz ile ilgili önemli bilgiler teknik personellerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize aktarılmaktadır.

Cihazlarımızı kullandıktan sonra hem inşaatlarınız daha kısa sürede tamamlanacak hem de yapı olarak sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirecektir.

Isımak cihazlarımız ile kurutulan binaların zaman içersinden nemlenme ve rutubetlenme olayları ile karşılaşması oldukça düşük bir ihtimal olmaktadır.

Genelde küçük alanlar için tasarlanmış olan ısımak ısıtıcılar taşınacak şekilde tasarlanmışlardır. Kauçuk tekerlekleri kesinlikle beton da iz yapmamaktadır.

Yatay olarak ve çalışmakta olan cihazımız kurutulacak olan alana eşit sıcaklık yaymakta ve tahmin edilen süreden çok daha kısa bir sürede kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

Isımak elektrikli beton kurutma cihazı satış ve kiralaması yapabileceğiniz firmamız aradığınızda cihazı nasıl bir alanda kullanacağınızı bize bildirmeniz cihazımızın kapasitesi dâhilinde size yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

Cihazımız çok büyük alanlarda yeterli etkiyi gösteremezken ofisinizde ya da odalarınızda meydana gelen ıslaklık ve nemlenme sorunlarınızı çok kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilmektedir.

Isımak cihazlarımız Türkiye ve Avrupa’da yapılan inşaat, tadilat ve yenileme çalışmalarında sıklıkla tercih edilmekte ve beklenilenden çok daha iyi işler ortaya koymaktadır.

Bir bina için kurutma işleminin öneminin farkında olan firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kiralık ısımak elektrikli beton kurutma cihazı yeni yapılan ve kurutulması gereken betonlarınızı, nemlenmiş betonlarınızı ve artık işlevini kaybetmek üzere olan betonlarınızı çok kısa sürede kurutarak sizlere hem nakdi hem vakti kazanımlar sunmaktadır.

Isımak elektrikli beton kurutma cihazı firması olarak beton kurutma işlemlerinde kurutma cihazı kullanmanızı ve bu kurutma cihazı kullanımı sırasında son derece kontrollü ve eşit bir şekilde alanı parselleyerek kurutma işleminizi yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

#ısımakelektriklibetonkurutmacihazı #betonkurutmacihazı #betonkurutma #ısımak #ısımakkurutma