Nem Kurutma Çözümleri

Nem Kurutma Çözümleri

Nem Kurutma Çözümleri

Nem, Rutubet, Küf gibi sorunlarınızın giderilmesinde eski yöntemler yerine son teknoloji olan nem kurutma cihazı kullanılarak bu gibi sıkıntılar son bulur.

Nem sorunu yaşadığınız bölgeye göre de değişiklik gösterirken nem in oluşmasını etkileyen diğer etkenler nem oluşum sürecini daha da hızlandırabilmektedir.

Mesela evinizin cephesinden binanızın ısı yalıtım sistemine kadar nem oluşumunu destekleyen bir sürü etken olabilmektedir.

Genellikle kuzey cepheli odalarınızda nem oluşumu oldukça hızlı meydan gelmektedir.

Ayrıca bu odalarda nem sorunu engellenmediğinde bu sorun yoğunlaşarak rutubet oluşumuna da destek olacaktır.

Nem kurutma cihazları sadece kapalı alanlarda havayı temizlemek veya duvarlardaki ıslaklığı kurutmak için kullanılmayabilir.

Özellikle nem kurutma sistemleri gıda ve tekstil sektöründe ve ayrıca kâğıt sektöründe de oldukça sık tercih edilmektedir.

Müzelerde veya kütüphanelerde veya arşiv odalarında da eserlerin korunması ve kullanım ömürlerinin uzun olması için belirli aralıklar ile nem kurutma cihazlarının kullanılması gerekmektedir.

Peki, nem kurutma işlemi uygulamadan önce nelere dikkat etmek gerekmektedir? Aslında nem kurutma cihazlarını hemen her alanda ve her sektörde kullanabilirsiniz.

Fakat nem kurutma cihazlarını kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey kurutma işlemi yapılacak olan ortamın nem oranıdır.

Nem ölçümü yaptırarak ortamdaki nem oranını öğrenebilirsiniz. Böylece nem oranına göre buna uygun olarak bir nem kurutma cihazı seçmelisiniz.

Evlerinizde ve ofislerinizde de güvenle kullanabileceğiniz nem kurutma cihazları her ortama uygun ölçülerde üretilmiştir.

Özellikle evlerinizde kullanabileceğiniz nem kurutma cihazları evlerinizi hem dekoratif olarak tamamlayacak hem de sessiz çalışma özelliği ile de sizleri yormayacaktır.

Nem kurutma cihazları sadece evlerde kullanılmamaktadır.

Endüstriyel alanlarda fabrika ve gıda sektöründe de oldukça sık kullanılan nem kurutma cihazları bazı sektörlerde kullanılması zorunlu cihazlardandır.

Nem sadece havalandırma yöntemi ile dengelenmez. Bunun için profesyonel cihazlardan destek almalısınız.

Evlerinizde önemsemediğiniz nem sorunu bazı sektörlerde büyük maddi hasarların meydana gelmesine sebep olabilmektedir.

Firmamız bünyesinde her sektör için nem kurutma sistemi hizmetimiz bulunmaktadır.

Profesyonel olan ekip arkadaşlarımız firmamız bünyesinden temin ettiğiniz cihazların kurulumu, satışı ve kiralanması konusunda sizlere destek olmaktadırlar.

Hem üretim hem de yaşam alanlarınızın daha konforlu ve daha kaliteli bir hava sahasına dönüşmesi için nem kurutma cihazlarından yardım alabilirsiniz.

Nem kurutma cihazları kendi aralarında kategorilere ayrılmaktadır. Kullanılacak olan alana göre büyüklüğü değişebilmektedir ve kurutacağı nem oranına göre de kapasitesi değişmektedir.

Bunun için bizlere cihazı kullanacağınız alanın boyutunu ve kurutulacak olan nem oranını söylemeniz dâhilinde nem kurutma çözümleri arasından sizlere uygun olan cihazı seçmenizde yardımcı olabiliriz.

Nem kurutma cihazlarının su haznesi cihazın kapasitesi ile doğru orantılı olarak tasarlanmıştır.

Bunun için evlerinizde kullanabileceğiniz ev tipi nem kurutma cihazlarının su hazneleri orta boyutlu nem oranını gidermek için üretilmiştir.

Cihaz çalışır durumda iken su haznesi nem kurutma işlemi sırasında dolduğuna cihaz uyarı verecek ve su haznesi bölmesinin boşaltılması gerekecektir.

Su haznesinin kesinlikle cihaz çalışır durum iken boşaltılmaması gerekmektedir.

Mevcut kullanmakta olduğunuz nem kurutma cihazının arızalanması durumunda yine nem alma firması olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Geçici bir süreliğine cihaz temin etmek isteyen müşterilerimiz ise nem kurutma cihazı kiralama firması olarak yine bizler ile iletişime geçebilirler.

Nem kurutma cihazlarının çalışma dereleri bulunmaktadır.

Soğuk hava depolarında bile nem sorunun oluşacağını da belirterek özellikle düşük dereceli üretim ve depolama alanlarında -15 derecede bile nem kurutma işlemi yapan cihazlar tercih edilebilir.

Havuzlarda nem e bağlı olarak meydana gelen rutubetin de nem kurutma cihazları ile giderilmesi mümkündür.

Elektrik ile çalışan nem kurutma çözümleri ürünleri ayrıca kolay taşınabilir özelliği ve sessiz çalışabilme özelliği ile siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.

Nem kurutma cihaz fiyatları ve ürün çeşitleri, cihaz kurulumu ve kullanım alanları hakkında bilgi almak için nem kurutma cihazı satışı firması olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

#nemkurutmaçözümleri #nemkurutmasistemleri #nemkurutma