Şap Nem Alma Kurutma Hizmeti

Şap Nem Alma Kurutma Hizmeti

Şap nem alma kurutma hizmeti veren firmamız tarafından mevcut olan üstün nitelikli şap nemi almak için üretilmiş profesyonel şap nem alma kurutma cihazı kiralaması yapmaktadır.

Şap uygulamasının ardından şap üzerinde biriken nemi almak için kullanılacak olan cihazlar kurutma özelliklerine sahip olmalıdır.

Şap nem alma cihazı pek çok farklı cihaz çeşidi ile şap kurutma işlemlerinizi kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz şap nemi cihazları her alanda kullanılabilecek cihaz seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

Şap kurutma cihazlarında olması gereken özelliklerin başında yeterli seviyede üfleme gücü gelmektedir.

Bu üfleme gücü şap üzerindeki nemi yoğunlaştırarak suya dönüştürmekte ve ortamda nem dengesini sağlamaktadır.

Şap nemi kurutma işleminin can damarı olan bu işlem geniş alanlarda birden fazla cihaz kullanılarak sağlanabileceği gibi doğru bir konumlandırma ile tek ve güçlü bir cihaz ile de bu kurutma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Kurutma cihazlarında olması gereken bir başka özellik ise ara vermeden çalışabilme özelliği olmalıdır.

Bu özellik inşa halinde olan yapılarda uygulanan şap kurutma işlemlerinin çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına olanak sağladığından dolayı genelde inşaat firmaları tarafından tercih sebebi olarak kabul edilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan şap kurutma cihazlarımız tamamı ara vermeden çalışabilme özelliğine sahiptir.

Cihazlarımızın ara vermeden çalışabilmeleri için depolarına bir tahliye hortumu takılması gerekmektedir.

Cihazımız için gereken orijinal tahliye hortumu cihaz teslimi sırasında uzman personellerimiz tarafından iletilmektedir.

Her iki yöntemde de cihazlarımız adresinize kadar teslim edilmekte ve iş bitiminde adresinizden teslim alınmaktadır.

Şap kurutma cihazı son derece güvenli bir şekilde üretilmiştir.

Eğer tahliye hortumu takılmadan kurutma cihazı kullanılmaktaysa cihazın kendisine entegre edilmiş olan deposu dolduğu anda cihaz kendisini otomatik olarak durdurmaktadır.

Ayrıca cihaz uzun süreli çalışmaları esnasında kesinlikle ısınmamakta ve yangın riski oluşturmaktadır.

Bu durumun bu şekilde olmasının sebebi ise cihazın üretimi sırasında üfleme açısı ile motorun bulunduğu alan açısının birbirini etkilemeyecek şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Şap nem alma kurutma hizmeti vermek için üretilmiş olan nem alma cihazları ayrıca taşınabilir olmaları sebebiyle de yüksek yerlerde uygulanacak şap kurutma işlemleri için sıklıkla tercih edilmektedir.

Şap nem alma cihazı olarak halk arasında bilinen bu kurutma cihazları şapı sadece yüzeysel olarak kurutmamakta aynı zamanda derinlemesine kurutarak bir daha nemlenme ve rutubetlenme olmasını engellemektedir.

Derinlemesine kurutulan şap üzerine uygulanacak olan diğer işlemler çok daha sağlıklı olmakta ve görsel anlamda daha güzel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Özellikle spor salonları, alışveriş merkezleri, garajlar ve hastaneler gibi insanlar ve kullandıkları cihazlar tarafından sıklıkla kullanılmakta.

Bu alanlarda uygulanan şap uygulamasının kurutulmasında yapılabilecek bir hata sadece şap uygulamasını değil, öncesinde uygulanan beton uygulamasının da hasar görmesine sebep olabilmektedir.

Kurutma cihazı hem son derece sağlıklı bir kurutma işlemi yapacak hem de çok kısa sürede kurutma işlemini gerçekleştirerek inşaat içerisinde başka uygulamalara geçilmesi ve tamamlanabilmesi için zaman kazandıracaktır.

Şap nem alıcı inşaat firmaları tarafından kullanılmadığı durumlarda şap atma işlemi sonrasında çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadırlar.

Bu sorunların başında ıslak şap üzerine uygulanan epoksi atımı sonrası epoksilerin kabarması ve atmasından tutun da ilerleyen dönemlerde zemin üzerinde nemlenme ve rutubetlenme sorunlarına kadar uzanan pek çok sorunları silsilesi ile karşılaşılabilmektedir.

Bu sorunlar silsilesi ile karşılaşmamak için şap kurutma cihazı kullanılması zorunlu hale gelmektedir.

Şap kurutma cihazı kullanıldıktan sonra şap uygulaması yapılan alanda bu tür sorunlar ile karşılaşılması çok ama çok düşük bir ihtimaldir.

Şap nem alma kurutma hizmeti almak isteyen ve bu konuda bilgi veya cihaz kiralama fiyatları için mutlaka firmamızı arayınız.

#şapnemalmakurutmahizmeti #şapnemalma #şapnemkurutma #şapkurutma #şapnemalmacihazı #şapnemkurutmacihazı