Kiralık Sıva Kurutma Cihazı TTK 650

Kiralık Sıva Kurutma Cihazı TTK 650

Kiralık Sıva Kurutma Cihazı TTK 650 uzun ömürlü ve son derece güçlü olan üfleme teknolojisi sayesinde kısa sürede sıva kurutma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Sıva kurutma cihazı TTK 650 Alman yapımı bir cihaz olduğundan sınıfında bulunan diğer cihazlardan çok daha sağlam ve dayanıklı bir cihazdır.

Sağlam ve dayanıklı olmasının yanında yüksek üfleme gücü ile sıvalarınızı kurutabilme özelliğine sahiptir.

24 saatte 150 litre nem alma performansı ile ara vermeden ve kontrol edilemeyecek çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz olarak dikkat çekmektedir.

Zorlu hava ve ortam şartlarına dayanıklı olarak üretilen TTK 650 cihazı özellikle inşaat alanlarında uygulanan sıva uygulamalarını tahmin edilen süreden daha kısa bir süre içerisinde kurutabilme özelliğine sahiptir.

Cihaz ara vermeden yaptığı çalışma esnasında performansından hiçbir şey kaybetmeden saatlerce çalışabilme özelliği ile sıva kurutma işlemlerinizi gerçekleştirirken cihaz başında beklemenize gerek kalmayacak şekilde çalışmaktadır.

%90’a varan nem yoğunluğunu bile yüksek üfleme gücü ile kurutma ve nem dengeleme işlevlerini bir arada yapabilmesi de cihazın en önemli özelliklerinin başında gelmektedir.

5 derece gibi düşük sıcaklıklarda ve aşırı tozlu ortamlarda bile çalışabilen TTK 650 sıva kurutma cihazı rutubete dönüşmüş olan nemi bile çok kısa süre içerisinde ortamdan uzaklaştırabilmektedir.

230V normal şebeke enerjisi ile çalışabilen cihazımız kullandığı elektrik enerjisinin tamamını ısı enerjisine dönüştürmekte ve sarf ettiği elektrik enerjisini minimum düzeyde tutarak kullanıcı dostu bir cihaz olma özelliğini taşımaktadır.

Temizlenebilen filtresi sayesinde kısa süre içerisinde temizliği yapılabilen ve tekrar kullanımına devam edebileceğiniz TTK 650 cihazı 1,8kW döner kompresörü sayesinde büyük alanlarda uygulamasını yaptığınız sıvalarınızı kısa sürede ve hiç zorlanmadan kurutabilmektedir.

Devamlı çalışmasını sağlayan tam otomatik kondens pompası bulunan cihaz bu sayede uzun süreli çalışmalarda kullanılabilmekte ve nem dengesini sağladıktan sonra kendisini stabil konuma getirip hazırda bekletebilmektedir.

Sıva nem kurutma cihazı TTK 650 kauçuk tekerlekleri sayesinde parke tarzı çabuk iz kalabilecek zeminlerde iz bırakmadan taşınabilen ve yüksek yerlere bu tekerlekler sayesinde sadece itme gücü ile çıkabilen cihazımız toplamda 50 kg ağırlığında olup rahatlıkla taşınabilmekte ve muhafaza için sadece küçük bir depolama alanı yeterli olmaktadır.

Kiralık sıva kurutma cihazı TTK 650 modelini firmamız aracılığı ile kiraladığınızda cihazı vermiş olduğunuz adrese teknik personellerimiz eşliğinde getirmekteyiz.

Cihaz teslimi sırasında cihazın kullanımı ile ilgili gerekli bilgiler verileceği gibi uygulamalı olarak cihazda dikkat edilmesi gereken hususları anlatmakta ve kullanım esnasında gerekli olabilecek diğer tüm aparatları vererek cihazı çalışır bir şekilde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Cihazı dönemsel çalışmalarınız için kiraladığınızda gerek kiralama sırasında gerekse de kiralama sonrasında her türlü problem için firmamız ile bağlantıya geçebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmakta olup, sıva kurutma işleminin bir binanın yapımının işlemeye devam etmesi için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğundan dolayı mümkün olan en kısa sürede probleminizi çözüme kavuşturmaktadır.

TTK 650 sıva kurutma cihazı kiralama işlemini yaptıktan sonra bu cihazı satın almak isteyeceğinizden ve farklı yerlerde olan projelerinizde de bu cihazı kullanmak isteyeceğinizden eminiz.

Özellikle büyük alanlarda yapmış olduğunuz sıva kurutma işlemlerinde sıvanızın nemlenmeden bir an önce kurutabilmek için TTK 650 cihazımızdan faydalanmanız gerekmektedir.

Kiralık Sıva kurutma cihazı TTK 650 günümüzde her türlü inşaat, tadilat, yenileme ve dekorasyon çalışmalarında güvenle kullanılabilecek bir cihaz olup, sıvanızı sadece kurutmak ile kalmamakta aynı zamanda sıvanızın üzerine uygulanacak olan diğer materyallerinde sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesini sağlamaktadır.

#kiralıksıvakurutmacihazı #kiralıksıvanemkurutmacihazı #sıvakurutmacihazıttk650